UVRSTITEV V POLFINALE – HITRI LONČKI

S hitrim sestavljanjem lončkov seveda še naprej uspešno nadaljujemo. Tako smo se v sredo, 13.3.2024 z ekipo naše šole Kajo Bračič, Taro Drofenik in Kim Dvoršak  ponovno odpravili v Ljubljano na TV Slovenija.

Ekipa se je pomerila z OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica in dosegla zmago. S tem so se  uvrstile v polfinale, kar pomeni uvrstitev med 4 najboljše šole v Sloveniji. Dekleta so povedale, da imajo sedaj še več treme  kot so jo imele na začetku, da pa so se dogajanju v studiu pred kamerami in gledalci že navadile.

Oddaja Male sive celice – hitri lončki  bo na sporedu v ponedeljek, 15.4.2024, ob 17.25 uri na 1. programu TV Slovenija, ponovitev oddaje pa bo v soboto, 20.4.2024, ob 9.50 uri.

Za uvrstitev v polfinale Kaji, Tari in Kim  iskreno ČESTITAMO.

Z nasprotno ekipo OŠ Žiri se bodo dekleta pomerile v torek, 9.4.2024.

Že sedaj navijamo za njih in držimo pesti….

Mentorica: Alenka Borošak