PONOSNO SPOROČAMO – SMO KULTURNA ŠOLA

 

Naša šola se je potegovala za dodelitev naziva Kulturna šola, ki ga podeljuje JSKD Republike Slovenije. Šole prejmejo naziv, v kolikor dokažejo, da se mentorji in učenci kakovostno in razvejano udejstvujejo na različnih kulturnih področjih.  

Z našim delom na področjih glasbene umetnosti, gledališke in folklorne dejavnosti, plesne skupine, likovne umetnosti, literature  ter foto in avdiovizualnega ustvarjanja smo dokazali, da se na naši šoli trudimo za razvoj kulture. Naš trud pa so opazili tudi drugi, zato veselo sporočamo, da smo prejeli naziv Kulturna šola za obdobje 2023/24–2025/26.

Zaključna prireditev Kulturna šola 2023, na kateri so se podelili nazivi Kulturnih šol v različnih kategorijah, se je v Preserjah pri Radomljah odvijala 11. oktobra 2023. Z vami delimo nekaj utrinkov zaključne prireditve.

                                                                                                                                                                                            Zdenka Ekselenski, ravnateljica

 

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Prilagodi izgled strani