JESENSKE POČITNICE

Dragi učenci in učenke,

začenjajo se jesenske počitnice, ki bodo trajale od ponedeljka, 26. 10. 2020 do nedelje, 1. 11. 2020.

Sedaj boste imeli čas za sprehod v naravo, za branje dobrih knjig, ustvarjanje in druge dejavnosti, ki jih radi počnete. Seveda upoštevajte vsa priporočila, navodila in skrbite za svoje zdravje. Malo se odpočijte od računalnikov in pametnih telefonov. Vzemite si kakšen dan prosto, izklopite vse ‘pametne’ naprave. Saj bo šlo. Verjemite, da je okrog vas veliko lepih stvari, ki jih morda ne opazite, ko ste ‘priključeni’ na sodobno tehnologijo.

Vsi si želimo, da bi se vsi učenci lahko čim prej vrnili v šolo, vendar to ni odvisno od nas. Počakati bomo morali na sprejete odločitve s strani pristojnih služb.

Kako bo potekal pouk po jesenskih počitnicah, vas bomo obvestili takoj, ko bomo dobili usmeritve in navodila za nadaljnje delo s strani pristojnih institucij.

Želimo vam brezskrbne, zabavne počitnice, polne lepih doživetij. Lepo se imejte in skrbite za zdravje.

Zdenka Ekselenski, ravnateljica