Plavalna šola v naravi za 3. razred

Za nami je plavalna šola v naravi, ki smo jo izvedli v CŠOD Burja v Seči pri Portorožu. Največ časa smo preživeli v bazenu, kjer nas je učitelj Bojan učil tehnik plavanja, skakanja v vodo in potapljanja. Vsi smo zelo izboljšali rezultate s testiranja prvi dan. Zdaj smo skoraj vsi pravi plavalci.

Ko nismo bili v bazenu, smo raziskovali obmorsko pokrajino,  obiskali smo akvarij v Piranu, izdelali smo dišavno vrečko iz primorskih dišavnic, spoznali smo tehniko polstenja in si izdelali podstavek ter spoznavali svet brez čutila za vid. Zelo zanimivo doživetje.

Seveda pa smo se zelo radi zadrževali na športnih igriščih, mnogi smo prvič igrali namizni tenis, bili smo v fitnesu na prostem, sami smo skrbeli za osnovno vsakodnevno osebno higieno ter se družili s prijatelji iz OŠ Žalec, ki so prav tako bili tam. Za nami je torej pet nepozabnih, lepih in prijetnih dni, ki jih bomo še dolgo pomnili.

Fotografije najdete v galeriji.